portal osiedli, dzielnic i miast
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Ogrody Różane - sprawy osiedlowe » Forum » Parkowanie na dziedzińcu
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Parkowanie na dziedzińcu

Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, 4, 5, 6     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Jan1982 
   

Zaglądajacy


Wiek: 41
Dołączył: Czw Wrz 15, 2016 22:50
Posty: 24
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią Cze 08, 2018 0:34    Temat postu: Re: Parkowanie na dziedzińcu

Witam sąsiadów,
Czy ktoś może mi powiedzieć dlaczego jeden z sąsiadów parkuje swoje dwa motocykle cały czas na tym samym miejscu? Czy to jest jego prywatne miejsce? Można stanąć w poprzek na dwóch miejscach żeby dodatkowy samochód postawic, a tutaj sąsiad specjalnie zajmuje całe miejsce, dla mnie takie zachowanie jest niezrozumiałe.
Pzdr
venom6 
   

Bywalec


Dołączył: Śro Kwi 24, 2013 14:54
Posty: 47
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią Cze 15, 2018 8:55    Temat postu: Re: Parkowanie na dziedzińcu

to Ci może powiedzieć tylko ten sąsiad, co mu siedzi w głowie, a z parkowaniem to ciągle dżungla jest Smile
Lasair 
   

Zaglądajacy


Wiek: 43
Dołączył: Wto Cze 03, 2014 11:17
Posty: 10
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Paź 29, 2018 18:52    Temat postu: Re: Parkowanie na dziedzińcu

neti35 napisał:
Mam pytanie do właściciela samochodu VOLVO V70 PO1K..... czy wykupił miejsce postojowe , czy może mu się popsuł, że stoi od dłuższego czasu na tym samym miejscu.


Ten Pan mieszkający w klatce K parkuje również 2 Fiaty Marea kombi w ktorych magazynuje sobie różne rzeczy. Od kilku tygodni wszystkie 3 auta zajmują miejsca parkingowe obok bramy wjazdowej. 4 auto parkuje Pan w garażu.
Odpowiedz do tematu Strona 6 z 6 Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, 4, 5, 6
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama