portal osiedli, dzielnic i miast
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Ogrody Różane - sprawy osiedlowe » Forum » Rybiki ...
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Rybiki ...

Idź do strony Poprzednia    1, 2     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Pawel_Poznan 
   

Stały bywalec


Wiek: 34
Dołączył: Pon Kwi 27, 2015 13:37
Posty: 83
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Gru 01, 2016 18:10    Temat postu: Re: Rybiki ...

U nas czasem jedna sztuka.... Cool
gwiazdor1981 
   

Zaglądajacy


Wiek: 53
Dołączył: Czw Lis 26, 2015 20:33
Posty: 21
Skąd: poznań

PostWysłany: Czw Gru 01, 2016 18:13    Temat postu: Re: Rybiki ...

Hejka moi drodzy Smile każdy z was może wypowiedzieć wojnę rybikom tak jak ja to zrobiłem kupując za 3zł pułapkę na rybiki. Postawiłem a raczej wrzuciłem za pralkę i już mnie rybiki w nocy nie straszą. Przez internet możecie sobie zamówić więc dojdzie wam przesyłka od 7 do 20zł.

Nie wiem czy pułapka działa Smile bo jeszcze jej nie wyjmowałem z za pralki ale od kiedy ją mam rybików nie widzę.

Pierwsze dwa rybiki pojawiły się u mnie miesiąc temu a mieszkam tu już 2 lata. Jednego ubiłem bo wpadł do miski a jego kolega zwiał.

Poczytałem troszkę o tych robaczkach i jak się ich pozbyć i wam tez radzę. W każdym razie odradzam zamawianie ekip spryskujących nieruchomość bo ta cała chemia jest groźna dla kobiet w ciąży, małych dzieci oraz naszych pupili. Najlepszym rozwiązaniem podobno są pułapki na rybiki bo nie zawierają tej niebezpiecznej chemii.

Podobno pułapki warto ustawić w łazience i pod zlewem w kuchni. Polecam ten link ale informacji w internecie jest mnóstwo.
http://szkodnikidomowe.pl/rybiki-nocny-gosc-w-kuchni-i-lazience
Agata_geo 
   

Stały bywalec


Wiek: 35
Dołączył: Pią Cze 07, 2013 11:08
Posty: 54
Skąd: Poznań-Ogrody Różane

PostWysłany: Czw Gru 01, 2016 21:11    Temat postu: Re: Rybiki ...

Ja mam te pułapki i niestety stoją puste, a rybiki wesoło koło nich spacerują Wink
Agata_geo 
   

Stały bywalec


Wiek: 35
Dołączył: Pią Cze 07, 2013 11:08
Posty: 54
Skąd: Poznań-Ogrody Różane

PostWysłany: Pią Gru 02, 2016 22:36    Temat postu: Re: Rybiki ...

A w mailu do mieszkańców Zarządca sugeruje, że rybiki mają Ci, którzy mają wilgoć i odpadki w mieszkaniu... Zapraszam wobec tego na oględziny, o porządek dbam i wietrzę mieszkanie, może Pan być pewien Smile
Matt-Holx 
   

Nowy na forum


Dołączył: Pią Cze 30, 2017 15:15
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Paź 16, 2017 14:10    Temat postu: Re: Rybiki ...

sporo czasu minęło od założenia wątku a rybiki jak były tak są, przynajmniej u mnie - a u Was?
nessogrodyrozane 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Śro Mar 05, 2014 16:46
Posty: 10
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Paź 17, 2017 6:23    Temat postu: Re: Rybiki ...

U nas też są. Najwięcej w łazience.
Saurus 
   

Nowy na forum


Wiek: 36
Dołączył: Pon Lip 24, 2017 11:07
Posty: 2
Skąd: Poznań

PostWysłany: Śro Paź 18, 2017 13:11    Temat postu: Re: Rybiki ...

Ja mam jeszcze latem komary i muchy a i pszczoła czasem odwiedzi Smile rybiki będą zawsze tam gdzie jest wilgoć i ciepło i nie da się ich wymordować na stałe bo i tak powrócą. Ostatnio zauważyłem atak biedronek więc rybiki monopolu nie mają
Odpowiedz do tematu Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzednia    1, 2
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama