portal osiedli, dzielnic i miast
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Ogrody Różane - sprawy osiedlowe » Forum » Mieszkania w 3 etapie
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Mieszkania w 3 etapie

Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Matim86 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Wto Kwi 04, 2017 18:19
Posty: 13
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Sie 22, 2017 21:37    Temat postu: Re: Mieszkania w 3 etapie

u mnie bez problemów, tak jak przy umowie deweloperskiej. Jedyny problem to konieczność płatności gotówką... ze strony Konimpexu jest Pan Michał i odpowiada na wszystkie pytania konkretnie i sensownie. Teraz jeszcze tylko odwiedzić bank i Wydział Finansowy Urzędu Miasta i potem można już spokojnie popijać piwko u we własnym mieszkaniu Wink
bysasha 
   

Zaglądajacy


Wiek: 32
Dołączył: Pon Mar 06, 2017 0:25
Posty: 17
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Sie 22, 2017 23:32    Temat postu: Re: Mieszkania w 3 etapie

A ile będzie nas kosztowała ta przyjemność ? Przeniesienia własności
bronte 
   

Nowy na forum


Dołączył: Wto Mar 28, 2017 11:39
Posty: 2
Skąd: Poznań

PostWysłany: Śro Sie 23, 2017 4:30    Temat postu: Re: Mieszkania w 3 etapie

Matim86 napisał:
u mnie bez problemów, tak jak przy umowie deweloperskiej. Jedyny problem to konieczność płatności gotówką... ze strony Konimpexu jest Pan Michał i odpowiada na wszystkie pytania konkretnie i sensownie. Teraz jeszcze tylko odwiedzić bank i Wydział Finansowy Urzędu Miasta i potem można już spokojnie popijać piwko u we własnym mieszkaniu Wink


A co nalezy załatwić w Wydziele Finansowym?
Jan1982 
   

Zaglądajacy


Wiek: 41
Dołączył: Czw Wrz 15, 2016 22:50
Posty: 24
Skąd: Poznań

PostWysłany: Śro Sie 23, 2017 15:26    Temat postu: Re: Mieszkania w 3 etapie

Podatek od nieruchomości.
bartosz.bartek 
   

Nowy na forum


Wiek: 34
Dołączył: Śro Sie 30, 2017 10:17
Posty: 1
Skąd: Poznań

PostWysłany: Śro Sie 30, 2017 10:19    Temat postu: Re: Mieszkania w 3 etapie

bysasha napisał:
A ile będzie nas kosztowała ta przyjemność ? Przeniesienia własności


Cześć. Ja już jestem po akcie notarialnym i za mieszkanie 46m2 zapłaciłem 2564 zł.
Pawel_Poznan 
   

Stały bywalec


Wiek: 34
Dołączył: Pon Kwi 27, 2015 13:37
Posty: 83
Skąd: Poznań

PostWysłany: Śro Sie 30, 2017 16:46    Temat postu: Re: Mieszkania w 3 etapie

witamy na dzielni Smile
spiritss 
   

Nowy na forum


Dołączył: Czw Sie 09, 2012 10:43
Posty: 3
Skąd: Poznania

PostWysłany: Czw Sie 31, 2017 22:06    Temat postu: Wysokość czynszu

Witajcie sąsiedzi.

Dzisiaj rozmawiałem z Panią ze wspólnoty Adcton na temat wysokości czynszu. Wyliczyła czynsz na poziomie szalonych 680 zł/mc za mieszkanie 74m2, 4 osoby.

Kilka metrów dalej przy Naramowickiej 217 płace 550 zł (za 70m2), gdzie dodatkowo jest mnóstwo zieleni, ochrona całodobowa, i duży plac zabaw na obiekcie, a do tego fundusz remontowy nie mały bo co chwilę coś naprawiają.

Powiem szczerze że liczyłem, że na Jasnej Roli czynsz zamknie się w 400 zł, a tu 680 Very Happy Co o tym myślicie?
Pawel_Poznan 
   

Stały bywalec


Wiek: 34
Dołączył: Pon Kwi 27, 2015 13:37
Posty: 83
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią Wrz 01, 2017 8:54    Temat postu: Re: Mieszkania w 3 etapie

pamiętam, że dostaliśmy bardzo duże zwrote i czynsz spadł znacząco po pewnym czasie
Malgoska_Poznan 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Wto Kwi 11, 2017 15:32
Posty: 14
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sob Wrz 02, 2017 22:58    Temat postu: Re: Wysokość czynszu

spiritss napisał:
Witajcie sąsiedzi.

Dzisiaj rozmawiałem z Panią ze wspólnoty Adcton na temat wysokości czynszu. Wyliczyła czynsz na poziomie szalonych 680 zł/mc za mieszkanie 74m2, 4 osoby.

Kilka metrów dalej przy Naramowickiej 217 płace 550 zł (za 70m2), gdzie dodatkowo jest mnóstwo zieleni, ochrona całodobowa, i duży plac zabaw na obiekcie, a do tego fundusz remontowy nie mały bo co chwilę coś naprawiają.

Powiem szczerze że liczyłem, że na Jasnej Roli czynsz zamknie się w 400 zł, a tu 680 Very Happy Co o tym myślicie?


Myślę, że istotnie jest "rozbicie" kwoty czynszu na składowe, czy zakładają duże wartości zaliczek na wodę/ogrzewanie i jak mówi Pan powyżej potem będzie faktyczne rozliczenie i zwroty, czy też ich stawka jest za wysoka Wink Wtedy trzeba będzie ich zmienić Smile
Malgoska_Poznan 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Wto Kwi 11, 2017 15:32
Posty: 14
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sob Wrz 02, 2017 23:03    Temat postu: Re: Mieszkania w 3 etapie

Szanowni sąsiedzi,

apeluję o wzajemny szacunek.

W załączeniu przesyłam zdjęcie z garażu.

Po raz kolejny ktoś zaparkował samochód na przejeździe w garażu. Zdecydowanie utrudnia to wjazd oraz stwarza możliwość kolizji przy pospiesznym wyjeżdżaniu.

Wiem, że jest mało miejsc parkingowych itd., ale proszę szanujmy się i nie utrudniajmy sobie na wzajem życia....



IMG_2317.jpg

IMG_2317.jpg


Pawel_Poznan 
   

Stały bywalec


Wiek: 34
Dołączył: Pon Kwi 27, 2015 13:37
Posty: 83
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie Wrz 03, 2017 9:28    Temat postu: Re: Mieszkania w 3 etapie

Polecam burakom spuszczać powietrze. DO chama inaczej nie dotrze.
blizarre 
   

Nowy na forum


Dołączył: Pon Maj 08, 2017 11:53
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie Wrz 03, 2017 10:50    Temat postu: Re: Wysokość czynszu

spiritss napisał:
Witajcie sąsiedzi.

Dzisiaj rozmawiałem z Panią ze wspólnoty Adcton na temat wysokości czynszu. Wyliczyła czynsz na poziomie szalonych 680 zł/mc za mieszkanie 74m2, 4 osoby.



Z tego co wiem, to sam czynsz to 3.20 za metr. Reszta to zaliczki na media. Zapewne po pierwszym sezonie grzewczym oraz rozliczeniu mediów całkowita kwota się zmniejszy i będą albo zwroty albo rozliczenie na poczet kolejnych płatności.
hohlik1989 
   

Początkujacy


Wiek: 34
Dołączył: Nie Kwi 16, 2017 12:00
Posty: 8
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie Wrz 03, 2017 21:02    Temat postu: Re: Mieszkania w 3 etapie

Chciałbym się Was spytać czy macie już wyrobione zdanie odnośnie dostarczyciela telewizji? Może jeśli ktoś zamawiał tv to wie czy jakiś dostawca ma korzystne promocje dla nowych Klientów?
I rozumiem, że nie ma problemu z doprowadzeniem przewodu antenowego do lokalu mieszkalnego?

Pzdr!
Olucha90 
   

Zaglądajacy


Wiek: 33
Dołączył: Pią Sty 06, 2017 16:23
Posty: 13
Skąd: Poznań- Naramowice

PostWysłany: Nie Wrz 03, 2017 22:08    Temat postu: Re: Mieszkania w 3 etapie

hohlik1989 napisał:
Chciałbym się Was spytać czy macie już wyrobione zdanie odnośnie dostarczyciela telewizji? Może jeśli ktoś zamawiał tv to wie czy jakiś dostawca ma korzystne promocje dla nowych Klientów?
I rozumiem, że nie ma problemu z doprowadzeniem przewodu antenowego do lokalu mieszkalnego?

Pzdr!



Dla nowych klientów Inea ma fajną ofertę. Aż się wkurzyłam, że musiałam przenosić internet z poprzedniego mieszkania i dobierać tv bez żadnych promocji.

Mam jeszcze pytanie do mieszkańców 5 piętra, czy komuś też przeciekał sufit ? Zauważyłam mokrą plamę na suficie. Ciekawi mnie czy Warbud bez problemów naprawia usterkę włącznie z odmalowaniem sufitu Smile jutro oczywiście będę się kontaktować z firmą, ale troszkę się tym denerwuję.
Jan1982 
   

Zaglądajacy


Wiek: 41
Dołączył: Czw Wrz 15, 2016 22:50
Posty: 24
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Wrz 04, 2017 17:38    Temat postu: Re: Mieszkania w 3 etapie

Burak, burakiem ale stoi na części wspólnej Very Happy Very Happy jakby nie było należy do wszystkich i każdy płaci za instalację oddymiania tej hali Wink ale nie mam nic do Waszego sposobu uczenia kultury Very Happy
Odpowiedz do tematu Strona 9 z 11 Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama