portal osiedli, dzielnic i miast
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Ogrody Różane - sprawy osiedlowe » Forum » Mieszkania w 3 etapie
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Mieszkania w 3 etapie

Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3 ... , 9, 10, 11    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Jan1982 
   

Zaglądajacy


Wiek: 41
Dołączył: Czw Wrz 15, 2016 22:50
Posty: 24
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Wrz 04, 2017 17:41    Temat postu: Re: Mieszkania w 3 etapie

Dużo osób ma SYSTEMIE, ja nie narzekam Smile 49.95 za 150 mega i podstawowa telewizję
Ladyinblack02 
   

Zaglądajacy


Wiek: 29
Dołączył: Pon Lip 10, 2017 22:59
Posty: 11
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie Wrz 10, 2017 15:00    Temat postu: Re: Mieszkania w 3 etapie

Czy jest tu ktoś kto kupił miejsce postojowe na zewnątrz? Jeżeli tak to w jakiej cenie, czy była możliwość negocjacji?
spiritss 
   

Nowy na forum


Dołączył: Czw Sie 09, 2012 10:43
Posty: 3
Skąd: Poznania

PostWysłany: Nie Wrz 10, 2017 21:19    Temat postu: Re: Mieszkania w 3 etapie

Ladyinblack02 napisał:
Czy jest tu ktoś kto kupił miejsce postojowe na zewnątrz? Jeżeli tak to w jakiej cenie, czy była możliwość negocjacji?


U tego dewelopera chyba jeszcze nikt nic nie stargowałVery Happy 12 000 zł kosztuje miejsce. Może uda się stargować, gdybyś kupował od razu z aktem mieszkania, bo wtedy zapłacą 8% VAT, a gdy osobnym aktem to 22%.
spiritss 
   

Nowy na forum


Dołączył: Czw Sie 09, 2012 10:43
Posty: 3
Skąd: Poznania

PostWysłany: Nie Wrz 10, 2017 21:23    Temat postu: Re: Mieszkania w 3 etapie

Malgoska_Poznan napisał:
Szanowni sąsiedzi,

apeluję o wzajemny szacunek.

W załączeniu przesyłam zdjęcie z garażu.

Po raz kolejny ktoś zaparkował samochód na przejeździe w garażu. Zdecydowanie utrudnia to wjazd oraz stwarza możliwość kolizji przy pospiesznym wyjeżdżaniu.

Wiem, że jest mało miejsc parkingowych itd., ale proszę szanujmy się i nie utrudniajmy sobie na wzajem życia....


Trwają remonty i co chwilę ktoś staje przy windzie żeby wnieść rzeczy. Trochę wyrozumiałości sąsiedzi. Co innego gdyby samochody parkowały tam na noc.
Malgoska_Poznan 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Wto Kwi 11, 2017 15:32
Posty: 14
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Wrz 11, 2017 11:25    Temat postu: Re: Mieszkania w 3 etapie

spiritss napisał:
Malgoska_Poznan napisał:
Szanowni sąsiedzi,

apeluję o wzajemny szacunek.

W załączeniu przesyłam zdjęcie z garażu.

Po raz kolejny ktoś zaparkował samochód na przejeździe w garażu. Zdecydowanie utrudnia to wjazd oraz stwarza możliwość kolizji przy pospiesznym wyjeżdżaniu.

Wiem, że jest mało miejsc parkingowych itd., ale proszę szanujmy się i nie utrudniajmy sobie na wzajem życia....


Trwają remonty i co chwilę ktoś staje przy windzie żeby wnieść rzeczy. Trochę wyrozumiałości sąsiedzi. Co innego gdyby samochody parkowały tam na noc.


Jak ktoś coś rozpakowuje do klatki i wyjeżdża to nie ma sprawy, aczkolwiek też mam wrażenie, że niektóry tego nadużywają i pakują potem przez kilka godz., ale to nie jest problem.

Zdjęcie zostało jednak zrobione o godz. 23...
blizarre 
   

Nowy na forum


Dołączył: Pon Maj 08, 2017 11:53
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Wrz 14, 2017 9:00    Temat postu: Re: Mieszkania w 3 etapie

Jan1982 napisał:
Dużo osób ma SYSTEMIE, ja nie narzekam Smile 49.95 za 150 mega i podstawowa telewizję


zależy na czym komu zależy. Systemia ma internet symetryczny (tj prędkość wysyłania i odbierania jest taka sama), a Inea ma niesymetryczny (w ich przypadku prędkość wysyłania to 10% prędkości pobierania).
Pakiety mają bardzo podobne, np systemia: internet 250Mb/s i 166 kanałów TV za 59 zł, lub 250Mb/s i 193 kanały za 75 zł, Inea ma pakiety 250Mb i 140 kanałów za 59 zł oraz 1000Mb i 209 kanałów za 79 zł.
W przypadku pakietu wyższego lepsza jest inea, dla pakietów tańszych wygrywa systemia. Na szczęście jest wybór. Jeżeli ktoś jest zainteresowany to polecam kontakt z przedstawicielami - mają o wiele lepszą ofertę od tych na infolinii i na stronach www.
Niestety wśród innych operatorów się nie orientuję (z wyjątkiem orange które jest gdzieś daleko w tyle)

Malgoska_Poznan napisał:

Jak ktoś coś rozpakowuje do klatki i wyjeżdża to nie ma sprawy, aczkolwiek też mam wrażenie, że niektóry tego nadużywają i pakują potem przez kilka godz., ale to nie jest problem.

Zdjęcie zostało jednak zrobione o godz. 23...

Popieram - wjechanie, rozpakowanie, zaniesienie i wyjechanie to dla nikogo nie jest problem, ale faktycznie parkowanie na dłużej na przejeździe już nie jest fajne. Jak dla mnie to, to samo tyczy się dziedzińca - niestety ale tam samochody już notorycznie parkują na całą noc i dzień i na pewno nie są to samochody do załadunku i rozładunku towarów - tym bardziej że są do kupienia jeszcze miejsca przed budynkiem jeżeli dla kogoś zabrakło w hali garażowej. Posiadanie samochodu to nie tylko korzyści ale także obowiązki (koszty) - takie jak tankowanie, eksploatacja, naprawy, ubezpieczenie czy właśnie miejsce parkingowe,
hohlik1989 
   

Początkujacy


Wiek: 34
Dołączył: Nie Kwi 16, 2017 12:00
Posty: 8
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie Wrz 17, 2017 10:15    Temat postu: Re: Mieszkania w 3 etapie

WitamSmile Mam pytanie odnośnie kaloryferów. Odkręciłem na chwilkę kaloryfery w pokojach i łażience. Kaloryfery w pokojach normalnie się nagrzewają natomiast ten duzy kaloryfer w łazience wczoraj był letni, a dzisiaj już wogole nie grzeje. Czy u Was jest podobnie, jesli nie to ewentualnie co jest przyczyną? I wgl kiedy rozpoczyna się oficjalnie okres grzewczy?
Malgoska_Poznan 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Wto Kwi 11, 2017 15:32
Posty: 14
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie Wrz 17, 2017 17:25    Temat postu: Re: Mieszkania w 3 etapie

hohlik1989 napisał:
WitamSmile Mam pytanie odnośnie kaloryferów. Odkręciłem na chwilkę kaloryfery w pokojach i łażience. Kaloryfery w pokojach normalnie się nagrzewają natomiast ten duzy kaloryfer w łazience wczoraj był letni, a dzisiaj już wogole nie grzeje. Czy u Was jest podobnie, jesli nie to ewentualnie co jest przyczyną? I wgl kiedy rozpoczyna się oficjalnie okres grzewczy?

Jest kartka od administracji, że rozpoczynają grzanie więc trzeba odkręcić grzejniki. Jeżeli się nie nagrał to znaczy, że trzeba go odpowietrzyć. Smile
Jan1982 
   

Zaglądajacy


Wiek: 41
Dołączył: Czw Wrz 15, 2016 22:50
Posty: 24
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Wrz 19, 2017 7:42    Temat postu: Re: Mieszkania w 3 etapie

Oni nawet grzali w lipcu Very Happy później zabrakło wody w kaloryferach Wink mam podobnie z grzejnikiem, ale mój się nagrzewa po godzinie
Wicemistrz 
   

Nowy na forum


Dołączył: Wto Lis 15, 2016 20:19
Posty: 2
Skąd: P-ń

PostWysłany: Śro Wrz 20, 2017 19:04    Temat postu: Re: Mieszkania w 3 etapie

Witajcie,
Ktoś poleci jakiegoś dobrego, sprawdzonego hydraulika, który podłączy zlewozmywak do kanalizy w kuchni oraz zainstaluje na zlewozmywaku baterię?
Proszę o namiary.
Ladyinblack02 
   

Zaglądajacy


Wiek: 29
Dołączył: Pon Lip 10, 2017 22:59
Posty: 11
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Wrz 21, 2017 19:32    Temat postu: Re: Mieszkania w 3 etapie

Jutro będzie na Jasnej pan Michał nr 601960751. Super koleś, zlota rączka, wszystko ogarnia, Zadzwoń zapytaj 😊😊
Olucha90 
   

Zaglądajacy


Wiek: 33
Dołączył: Pią Sty 06, 2017 16:23
Posty: 13
Skąd: Poznań- Naramowice

PostWysłany: Śro Paź 11, 2017 14:21    Temat postu: Re: Mieszkania w 3 etapie

Czy macie już ciepłe kaloryfery ? Ktoś coś wie odnosnie rozpoczęcia sezonu grzewczego?
Ladyinblack02 
   

Zaglądajacy


Wiek: 29
Dołączył: Pon Lip 10, 2017 22:59
Posty: 11
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie Paź 29, 2017 17:07    Temat postu: Re: Mieszkania w 3 etapie

Czy ktoś z nowych sąsiadów z etapu 3 myślał o założeniu rolet zewnętrznych?
Pawel_Poznan 
   

Stały bywalec


Wiek: 35
Dołączył: Pon Kwi 27, 2015 13:37
Posty: 83
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie Paź 29, 2017 18:43    Temat postu: Re: Mieszkania w 3 etapie

Odradzam, w przypadku zacieków na elewacji poniesiecie w przyszłości koszty naprawy elewacji. Z drugiej strony polecam rolety/plisy wewnętrzne , naprzeciwko małego tesco jest punkt - naprawdę dobra jakość i dużo taniej od rolet zewnętrznych.
Matt-Holx 
   

Nowy na forum


Dołączył: Pią Cze 30, 2017 15:15
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sob Lis 04, 2017 12:10    Temat postu: Re: Mieszkania w 3 etapie

Pawel_Poznan napisał:
polecam rolety/plisy wewnętrzne , naprzeciwko małego tesco jest punkt - naprawdę dobra jakość i dużo taniej od rolet zewnętrznych.


Potwierdzam i również polecam punkt "Studio Rolety" u zbiegu ulic Naramowicka i Łużycka, przy Tesco. Jakość dobra, wykonanie dobre, realizacja na czas.
Odpowiedz do tematu Strona 10 z 11 Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3 ... , 9, 10, 11    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama