portal osiedli, dzielnic i miast
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Ogrody Różane - sprawy osiedlowe » Forum » zapachy z okapu
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

zapachy z okapu

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
MikiHall87 
   

Nowy na forum


Wiek: 43
Dołączył: Pon Lut 08, 2016 1:41
Posty: 1
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Sty 09, 2017 18:40    Temat postu: zapachy z okapu

Witam,

Nie znalazłem podobnego wątku - mianowicie w moim mieszkaniu na 5 piętrze występuje problem z wydobywającymi się zapachami z okapu. Zapachy (niestety smród papierosowy również) wchodzą do mojego mieszkania poprzez okap z mieszkań sąsiadów znajdujących się w tym samym pionie wentylacyjnym. Klapa zwrotna zastosowana przez dewelopera okazała się niewystarczająca i powietrze znajduje jakoś drogi ucieczki i jest wdmuchiwane do mojego mieszkania okapem. Deweloper umywa ręce twierdząc że widocznie ktoś z mojego pionu wentylacyjnego ma zbyt silny okap. Czy ktoś z Was ma podobny problem i czy udało się znaleźć jakieś rozwiązanie ? Będę wdzięczny za informację. Pozdrawiam
Pawel_Poznan 
   

Stały bywalec


Wiek: 34
Dołączył: Pon Kwi 27, 2015 13:37
Posty: 83
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Sty 09, 2017 19:32    Temat postu: Re: zapachy z okapu

Seryjnie deweloper montował blaszany badziew.
Polecam klapkę zwrotną "gumową", jeżeli ukryliście przewody to trzeba rozkuć sufit podwieszany.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama