portal osiedli, dzielnic i miast
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Ogrody Różane - sprawy osiedlowe » Forum » Awaria prądu w dniu 29.06.2017
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Awaria prądu w dniu 29.06.2017

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Matt-Holx 
   

Nowy na forum


Dołączył: Pią Cze 30, 2017 15:15
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią Cze 30, 2017 15:42    Temat postu: Awaria prądu w dniu 29.06.2017

Witam,

Nie wiem czy wszyscy mieszkańcy naszego osiedla to odczuli ale w dniu wczorajszym tj. 29.06.2017 mniej więcej między 17:30 a 22:00 w bloku etapu nr 2 nie było prądu. Zapytałem naszego administratora czy ma wiedzę co się stało. Oto odpowiedź:

Dzień dobry,

Awaria wynikała z dewastacji i uruchomienia głównego wyłącznika prądu. Jest to kolejny akt wandalizmu w Państwa budynku.

Zgodnie z przepisami przyciski są na klatkach, tak aby w chwili pożaru odciąć prąd w budynku. Są to czerwone przyciski znajdujące się przy wyjściu z klatek oraz na poziomie -1. Każdy z Państwa ma dostęp do tych przycisków.

Sprawa nie została zgłoszona na policję.

Wczoraj pracownik pogotowia zmazywał wulgarne rysunki w hali garażowej, na szczęście udało się je usunąć.

Pozdrawiam,
Marta Krzymińska
Adkon Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o. o.
Siedziba firmy: ul. A. Mickiewicza 24, 62-500 Konin
Adres do korespondencji: ul. Podgórze 8/15, 61-749 Poznań
tel.: 61 22 45 198
web: http://adkon.net


Nie wiem kto i dlaczego tak umila nam życie. Pozostaje nam czekać na monitoring w etapie nr 2 i liczyc na to, że tak wspaniałe pomysły nie przyjdą już tej osobie do głowy.
Pawel_Poznan 
   

Stały bywalec


Wiek: 35
Dołączył: Pon Kwi 27, 2015 13:37
Posty: 83
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Lip 27, 2017 21:16    Temat postu: Re: Awaria prądu w dniu 29.06.2017

Monitoring przegłosowany dawno temu a nadal go nie ma. Obecny zarządca świadczy usługi tak niskiej jakości, że gdyby był moim kontrahentem skończylibyśmy współpracę w trybie natychmiastowym ;\
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama