portal osiedli, dzielnic i miast
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Ogrody Różane - sprawy osiedlowe » Forum » Odbiór Mieszkań - polecani fachowcy
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Odbiór Mieszkań - polecani fachowcy

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
tomekA2 
   

Forumowicz


Dołączył: Nie Lip 08, 2012 14:45
Posty: 161
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią Lis 23, 2012 11:42    Temat postu: Odbiór Mieszkań - polecani fachowcy

Witam Very Happy
Drodzy Sąsiedzi bardzo Proszę o podawanie namiarów w tym temacie byśmy później nie musieli przeglądać całego forum Smile

Pozdrawiam!
Marek1985 
   

Forumowicz


Dołączył: Pon Lis 12, 2012 9:22
Posty: 168
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią Mar 08, 2013 15:04    Temat postu: Re: Odbiór Mieszkań - polecani fachowcy

Mam pytanie do Was sąsiedzi czy ktoś z Was zdecyduje się na zlecenie jakiejś firmie kompleksowego wykończenia mieszkania? Znacie jakieś dobre firmy? Możecie kogoś polecić?
A może ktoś z Was zdecydował się na firmę redNet Dom z którą współpracuje deweloper?
Sasiad2015 
   

Nowy na forum


Wiek: 35
Dołączył: Wto Sie 04, 2015 15:08
Posty: 1
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Sie 04, 2015 15:19    Temat postu: Odbiór mieszkania z fachowcem

Witam serdecznie przyszłych sąsiadów Ogrodów Różanych etap B Smile
Z racji tego, że terminy odbioru mieszkań już są znane chciałbym zapytać czy ktoś z Was ma termin odbioru wyznaczony na 11 sierpnia i zamierza dokonać odbioru z fachowcem/ firmą zajmującą się tego typu usługami?. Pytam, bo wiem, że istnieje możliwość tzw odbioru grupowego co w rzeczywistości oznacza mniejszą opłatę za tego typu usługę fachowca. Zainteresowanych proszę o kontakt Smile

Pozdrawiam,
Sąsiad Smile
AsiaWW 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Pon Lip 13, 2015 11:35
Posty: 12
Skąd: Poznań

PostWysłany: Śro Sie 05, 2015 22:21    Temat postu: Re: Odbiór mieszkania z fachowcem

Witam! ja odbieram 10 sierpnia i również mam zamiar iść na odbior z fachowcem, także powielam pytanie przyszłego Sąsiada Smile
Marek9966 
   

Nowy na forum


Wiek: 35
Dołączył: Nie Maj 08, 2016 21:55
Posty: 1
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie Maj 08, 2016 22:06    Temat postu: Re: Odbiór Mieszkań - polecani fachowcy

Ja korzystałem z pomocy Pana, który ma doświadczenie w odbiorach. Działa skutecznie i potrafi rzetelnie sprawdzić mieszkanie. Ceny niskie
Może się wam przydać 668828244
marcinnn 
   

Nowy na forum


Dołączył: Czw Sie 18, 2016 18:24
Posty: 3
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Sie 18, 2016 22:29    Temat postu: Re: Odbiór Mieszkań - polecani fachowcy

U mnie znajomi znajomych temat ogarnęli. Później zresztą robili remont, abyśmy mogli się wprowadzić. Prowadzą własną firmę - www.renowation.pl. Doskonali fachowcy.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama